تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

دوستان متحد

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

از اینکه شاهد یکی از پرفروش ترین برچسب های کلید و پریز فروشگاه زداستیکر هستید خرسندیم .این طرح شگفت انگیز به دلیل ارتباطی که با دور کلید پیدا کرده است جلوه ای زیبا دارد .شما نیز می توانید این جلوه را در منزل خود ملموس تر احساس کنید. چرا که ما برای شما بهترین ها رو آماده کرده ایم .  برچسب دوستان متحد سایزی بزرگ تر نسبت به سایر برچسب های کلید پریز دارد که با مطابقت دادن عکس محصولات قابل تشخیص است .

تصویری که مشاهده میکنید٬ استیکر چسبانده شده و ارسالی توسط کاربران خوب  فروشگاه زد استیکر . آی آر می باشد . 

اکثر کلید و پریز هایی که تو همه ی خونه ها وجود داره خیلی ساده و معمولیه اما میشه خیلی ساده با هزینه کم در کمترین زمان تغییرات بزرگی ایجاد کرد .برای تغییر پیشنهاد شگفت انگیز ما برای شما ٬ استفاده از طرح ها و برچسب های آماده است . اگر به دنبای تغییر دکور کلید و پریز خود هستید پیشنهاد ما استفاده از طرح دوستان متحد است ٬ چرا که یادآور صداقت و دوستی و محبت است و زیبایی خاصی برای اطراف کلید و پریزهای شما به ارمغان می آورد . 

اگر به دنبال تغییر دکوراسیون خود هستید آدرس را کاملا درست آمده اید ٬ کافی است از بین صدها طرح متنوع فروشگاه زداستیکر٬ طرح هایی که باب میل هست را انتخاب و بازهم فقط با چند کلیک خریداری کنید تا آغاز یک تغییر را رغم زده باشید . 

طرحی که مشاهده میکنید با توجه به حجم برچسب به کار رفته در آن حداقل ۵ سال میتواند با خاطرات شما همراه باشد و در این ۵ سال شما میتوانید آن را بارها شستوشو دهید چرا که کاملا ضد آب است . نگران سطح مورد استفاده نباشید این طرح و سایر طرح های فروشگاه زداستیکر آسیبی به سطوح مورد استفاده شده نمیزنند . آسیب نمیزنند و روی هر سطحی قابلیت نصب دارند . از دیوارهای گچی گرفته تا فلزی - روغنی و ... 

در هنگام خرید رنگ و سایز محصول را انتخاب میکنید تا بازهم سلیقه ی شما ارج نهاده شود . 

توجه : آموزش نصب تمام محصولات در سایت موجود است و تیم پشتیبان فروشگاه ۲۴ ساعته آماده ی پاسخ به سوالات شما هستند . 

با تشکر 

مدیریت فروشگاه زد استیکر / zsticker.ir

 
دوستان متحد
ممنون
تاريخ: 17:21:26 1392/08/19
فرستنده: فرزانه رضایی زاده
 
 
عالیه
عالیه
تاريخ: 02:55:12 1393/06/02
فرستنده: تبسم سماوات
 
 
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است