تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

جغدهای عاشق

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

طرح جغدهای عاشق میتواند دکور اتاق شما را زنده کند٬ چرا که انگار شاخه ای از پشت کلید و پریز اتاق شما روییده است و این جغدهای عاشق را به هم پیوند زده است . به جای نقاشی های رنگارنگ و هزینه بردار و یا استفاده از تابلوهای بزرگ برای تغییر دکوراسیون ٬ میتوانید برچسب جغدهای عاشق را برای تغییر چشم انداز نگاه تون استفاده کنید .

نیاز نیست هزینه های زیادی برای تغییر بپردازید ٬ محصولات فروشگاه زداستیکر برای شما طرح های متفاوتی را به ارمغات آورده است که هر کدام میتواند به تنهایی چشم هر بیننده ای را سیراب کند . کافی است فقط با چند کلیک مرور کنید ده ها و صدها تغییر دکوراسیون را با چشم باز دز ذهن تان ٬ تا بتوانید ارزان و سریع بهترین ها رو برای محیط زندگی خود رغم بزنید . 

برچسب بامزه و عاشقانه جغدهای عاشق رو میتوانید روی هر سطحی نصب کنید و به آسانی لانه ی عاشقانه ی جغد ها را جا به جا کنید بدون کوچکترین آسیب  به سطحی که آن را جدا میکنید . گاهی این جغدها نیاز به نظافت دارند که شما میتوانید آنها رو شستوشو دهید چرا کاملا ضد آب هستند .

عمرجغدهای عاشق ما بیشتر از ۵ سال است بخاطر استفاده از بهترین مواد اولیه . جغدها دوست داشتنی هستند اگر عاشق باشند ٬ شاید وقتشه لانه ای روی در و دیوار اتاق تون برای جغدهای عاشق بسازید ...  لانه ی عاشقانه با شما ٬ رنگ و طرح و سایز و ابعاد این جغدهای بامزه  با  ما (فروشگاه زداستیکر ) . 

 

این طرح یکی از پرفروش ترین برچسب ها  در سایت زداستیکر می باشد ...

کاملا ضد آب - عمر حداقل ۵ سال - قابلیت نصب روی انواع سطوح ( دیوار روغنی - فلزی - گچی و ... )این محصول در ابعاد و رنگ های مختلف می باشد که شما هنگام خرید میتوانید انتخاب کنید . 

نگران نصب این محصول نباشید چرا که تمام اموزش ها به صورت رایگان در سایت موجود می باشد و امکان پشتیبانی تلفنی رایگان نیز وجود دارد .

 

با تشکر / مدیریت فروشگاه زد استیکر / zsticker.ir

 
عالیه
عالیه
تاريخ: 02:50:39 1393/06/02
فرستنده: تبسم سماوات
 
 
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است