تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

دخترک و لامپ

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

تیم مدیریت zsticker مطمئن است ، شما نیز با دیدن طرح های زیاد و متفاوت کلید و پریز ما شگفت زده خواهید شد. این طرح نیز یکی از جالب ترین طرح های حال حاضر فروشگاه ما است  امید به اینکه این برچسب و سایر برچسب های سایت zsticker.ir  بتواند نظر شما را جلب کند ...

 

تصاویر محصولات خریداری شده توسط کاربران زد استیکر

ارسالی توسط خریداران محترم زداستیکر

 

بدون شک داشتن یک دکوراسیون  زیبا و ایدال برای منزل ٬در ذهن همه ی خانوم ها از کودکی پرورش یافته است . نیاز به تغییر را همه دوست دارند و همه خواهان تغییر هستند چرا که بعد از مدتی زیباترین دکوراسیون ها هم خسته کننده می شود ٬ گاهی تغییرات ساده میتواند معجزه کند و چشم انداز زیبا و خوبی را رقم بزند . برچسب دخترک و لامپ با توجه به روحیه ی لطیف دخترخانوم ها ساخته شده است ٬ روحیه ای که پر از لطافت است و روحیه ای که خواهان برقراری ارتباط با محیط  پیرامون خود است . با توجه به به اینکه دختر خانوم ها تایم زیادی را در منزل به سر میبرند ٬ قطعا دکوراسیون اتاق آنها باید خاص و شیک باشد .

 همیشه نیاز نیست هزینه های زیادی برای تغییر دکوراسیون بپردازیم ٬ گاهی یک تغییر ساده و ارزان میتواند فضای فیزیکی محیط زندگی شما را تغییر دهد و حتی میتواند چشم انداز درون تان را یک تکان اساسی دهد  ٬ یکی از این تغییرات ارزان استیکرها و برچسب ها هستند ٬ برچسب هایی که ۵ سال عمر میکنند و کاملا ضد آب هستند و قابل شستوشو٬ چرا که از از بهترین مواد پی وی سی ساخته می شوند و هر موقع خسته شدید و نیاز به تغییر داشتید به راحتی از سطوح جدا میشوند  و آسیبی به در و دیوار  اتاق و محل زندگی شما نمیزند . ( به هر سطحی که نصب شوند آسیب وارد نمیکنند)

اگر ساده تر بگوییم میتواند با چند هزار تومان فضای بی روح اتاق تان را پر از انرژی کنید به وسیله استیکرها و برچسب های متنوع فروشگاه زد استیکر . آی آر . امیدواریم شما هم برچسب دخترک و لامپ رو خریداری کنید و از فضای اتاق تون عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید تا بازدیدکنندگان و تیم مدیریتی فروشگاه لذت ببرند .

تضمین کیفیت محصولات و همچنین قیمت های مناسب  هدیه ما برای شما است . 

زنده باد تغییر - برای تازه شدن دیر نیست .... همین الان تغییر را رقم بزنید ....

 

با تشکر / مدیریت فروشگاه زداستیکر 

جنس از بهترین مواد پی وی سی، ضدآب،قابل شستشو
دوام حداقل 5 سال با توجه به قدرت جسب و حجم برچسب ها
سطوح قابل نصب اکثر سطوح مانند دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ...
سایز در سایزهای مختلف قابل انتخاب توسط کاربر
ملزومات دارای سلفون برای راحت تر چسباندن
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است