تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

کلید پریز طرح پروانه

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

با سلام - حضور شما در فروشگاه زد استیکر اتفاقی نیست / شما با نیت تغییر دکوراسیون خود به اینجا رسیده اید و ما برای تغییر محیط زندگی شما صدها محصول متنوع و استاندارد را آماده کرده ایم . در این صفحه محصول کلید پریز طرح پروانه را برای شما آماده کرده ایم تا تغییر را از همین این صفحه آغاز کنید ... در یک کلام اگر زیبایی منحصر بفرد - و ارزان بودن محصول و کیفیت بالا مد نظر شما است ٬ بهترین گزینه را انتخاب کرده اید . 

اگر شیک ترین لباس ها را بپوشید بازهم نگاه شما درگیر دکوراسیون محل زندگی شما است ...  اگر بهترین ایده ها را داشته باشید یا بهترین افکار زیبا را .. هیچ کدام نمیتواند چشم انداز شما را سیراب کند ... 

برای سیراب کردن چشم انداز شما پیشنهاد ما استفاده از برچسب ها و استیکرها است ... چرا که تنوع را در کنار خاص بودن محصولات میتوانید عمیقا درک کنید . ارزان بودن محصولات در کنار کیفیت بالای محصولات دیگر ویژگی برچسب ها و استیکر ها است.

برای چیدمان اتاق خود مدام نقشه نکشید - یکبار با انتخاب طرح های فروشگاه زد استیکر ٬ تغییر را به معنای واقعی احساس کنید... کار سختی نیست ٬ در یک قاب صدها محصول را برای شما در کنار هم قرار داده ایم تا شما از یک قاب ٬ ده ها محصول خاص را برای دکوراسیون خود بدون خارج شدن از منزل انتخاب کنید .. 

نگران کیفیت محصولات نباشید چرا که همه ی طرح ها ۵ سال میتواند فضای زندگی شما را پر از احساس کند.این ۵ سال را کارشناسان تخمین زده اند با توجه به قدرت چسب و حجم برچسب های به کار رفته ... نگران قیمت ها نباشید کافی است قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید . / نگران خراب شدن طرح ها نباشید چرا که کاملا قابلیت شستوشو دارند . / نگران نصب نباشید چرا که آموزش های لازم به شما داده خواهد شد - البته نصب طرح ها بسیار راحت است .. 

نگران نباشید لطفا و برای تغییر دکوراسیون فضای زندگی و کار خود همین امروز اقدام کنید ... 

 

با تشکر / مدیریت فروشگاه زد استیکر 

www.zsticker.ir

جنس از بهترین مواد پی وی سی، ضدآب،قابل شستشو
دوام حداقل 5 سال با توجه به قدرت جسب و حجم برچسب ها
سطوح قابل نصب اکثر سطوح مانند دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ...
سایز در سایزهای مختلف قابل انتخاب توسط کاربر
ملزومات دارای سلفون برای چسباندن راحت تر
 
كليد پريز طرح پروانه
بسیار زیبا
تاريخ: 22:41:34 1392/05/24
فرستنده: عذرا محمدي
 
 
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است