تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

طرح پرنده متعجب

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

با توجه به موقعیت های قرار گیری کلید و پریز ها در قسمت های مختلف ساختمان ، این برچسب یا طرح زیبای خود می تواند به همراه دیگر محصولات این دسته طرحی زیبا و ماندگار به ساختمان شما دهد.

تیم زد استیکر امیدوار است طرح های زیبا و ماندگاری در ذهن شما بوجود آورد تا  چشم انداز نگاه شما همیشه لذت بخش و خاطر انگیز باشد . 

محصول طرح پرنده متعجب ٬ برای متعجب شدن شما  کافی است از جنس این طرح بگوید٬ بهترین مواد پی وی سی که خاصیت ضد آب بودن به این پرنده ی متعجب میدهد و شما هر موقع خواستید میتوانید روح و روان این پرنده را با شستوشو جان دوباره ببخشید . اگر تمام پرنده ها عمر کوتاهی داشته باشند ٬ این پرنده ی متعجب ۵ سال میتواند زندگی کند چرا که تولید کننده های این طرح با توجه به قدرت و حجم برچسب به کار رفته این عمر را حداقل تخمین زده اند.

پرنده ی متعجب ما کاملا حرف گوش میدهد ٬ روی هر سطحی که شما دستور دهید لانه سازی میکند ٬ فرقی ندارد دیوار روغنی باشد ٬ یا سرامیک ٬ میتواند روی سطوح مختلفی مثل ٬ پلاستیک ٬ کاغذدیواری ها٬ سطوح خودرو ٬ شیشه و ... به راحتی نصب شود و به نگاه شما آرامش دهد . 

ما برای شما از این پرنده ی متعجب چندین سایز رو پرورش داده ایم و شما با توجه به ابعاد سطح مورد نظرتون میتونید این طرح را انتخاب کنید و دست پرنده ی متعجب ما رو بگیرید و با خود ببرید . 

به همراه طرح پرنده ی متعجب سلفون تقدیم شما می شود تا خیلی خیلی راحت تر بتوانید طرح را بچسبانید . 

فروشگاه زداستیکر آموزش چسباندن تمام طرح ها را در سایت خود برای شما قرار داده است ٬ تا بدون دغدغه محصول را بخرید و با آموزش حرفه ای ما کمتر از چند دقیقه دکوراسیونی متفاوت را تجربه کنید . 

این طرح بدون شک دکوراسیون جالبی به کلید و پریزهای شما میدهد . لطفا برای متفاوت شدن ٬ متفاوت انتخاب کنید.

با تشکر / مدیریت فروشگاه زداستیکر 

جنس از بهترین مواد پی وی سی، ضدآب،قابل شستشو
دوام حداقل 5 سال با توجه به قدرت جسب و حجم برچسب ها
سطوح قابل نصب اکثر سطوح مانند دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ...
سایز در سایزهای مختلف قابل انتخاب توسط کاربر
ملزومات دارای سلفون برای چسباندن راحت تر
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است