تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

کلید و پریز طرح آی پد

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

طرح فوق العاده زیبای آی پد را برای جوانان عاشق موسیقی و باکلاس ایرانی آماده کرده ایم ... این طرح مخصوص کلید و پریزهای تکی است ٬ تا تک بودن شما و انتخاب شما را به نمایش بگذارد . 

دکور یعنی هماهنگ سازی اثاثیه و سایر اجسام  به صورت هنرمندانه ... اما دکور از دید فروشگاه زداستیکر یعنی ٬ هماهنگ سازی احساسات درون با محیط زندگی !! آیا دکور محل زندگی شما هنماهنگ است با احساسات درون شما ؟ و آیا تصاویر و رنگ های محیط زندگی شما آنچه درون شما است را به نمایش میگذارد؟ گاهی درون انسان پر از احساس است و محیط زندگی خشک و بی روح و گاهی احساسات درونی عاشقانه است و در و دیوار فضای زندگی خالی از مهربانی !!

انسان همیشه از هماهنگ نبودن احساسات درونش با محیط زندگی ناراحت است٬ همچنین نمیتواند آنچه در قلبش میگذرد را برای دیگران به تصویر بکشد ..

اما راه حل چیست ؟ ایا میشود آنچه در قلب میگذرد ٬ به شکل تصویر محیط زندگی را پر کند ؟ 

جواب مثبت است - ورود استیکرها و برچسب ها در صدها طرح و رنگ متفاوت ٬ سلیقه های بسیاری را جذب خود کرده است . شما میتوانید تصاویر احساسات درون خود را با چند کلیک از فروشگاه زداستیکر پیدا کنید و پیوندی عمیق بین درون و محیط زندگی خود ایجاد کنید .. 

در این صفحه طرح آی پد را گذاشتیم تا علاقمندان به تکنولوژی بتوانند چشم انداز نگاه شون رو هم مسیر علاقه ی خود به تصویر بکشند . 

این طرح به صورت خلاصه : کاملا ضد آب است و میتوانید مثل یک گوشی ضد آب آن را بشورید - ۵ سال عمر برای این محصول میتواند احساسات و علاقه ی شما را ۵ سال بیمه کند - روی همه ی سطوح قابلیت نصب دارد ٬ یعنی نگران نباشید در و دیوار محل زندگی شما چه جنسی دارد ... 

قیمت بسیار مناسب آن هیچ بهانه ای برای شما باقی نمیگذارد - اگه حساس هستید به رنگ ... این محصول چند رنگ جذاب دارد که موقع خرید میتوانید انتخاب کنید ...

پشتیبانی فروشگاه آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان است ...

 

با تشکر / مدیریت فروشگاه زد استیکر 

www.zsticker.ir

جنس از بهترین مواد پی وی سی، ضدآب،قابل شستشو
دوام حداقل 5 سال با توجه به قدرت جسب و حجم برچسب ها
سطوح قابل نصب اکثر سطوح مانند دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ...
سایز در سایزهای مختلف قابل انتخاب توسط کاربر
ملزومات دارای سلفون برای چسباندن راحت تر
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است