تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

طرح نخل

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

این طرح به نسبت از سایر طرح های کلید و پریز بزرگتر می باشد . به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما برای 2 الی 3 کلید یا پریز در کنار هم استفاده شود ...

 طرح چسبانده شده و ارسالی توسط مشتریان وفادار فروش زد استیکر 

 

 

نیازی نیست اهل جنوب باشید برای دیدن نخل و نیازی نیست به کرمان و بم سفر کنید ٬شما میتوانید نخل های زیبا را به منازل خود دعوت کنید . نخل هایی که حال و هوای مهربانی و مهمان نوازی و خونگرمی اهل جنوب را به دکوراسیون شما تزریق میکند . طرحی که میتواند همیشه چشم انداز نگاه تون باشد چرا که میتوانید روی چند کلید و پریز آن را نصب کنید تابلویی زیبا از کلید و پریز خود بسازید تا ثابت کنید مهربانی و خونگرمی اهالی جنوب را شما هم به ارث برده اید . 

زداستیکر مفتخر است با پشتوانه تجربه و آگاهی از نیاز مشتریان محترم صدها طرح ( برچسب - استیکر ) را در اختیار نگاه شما قرار دهد تا شما مشتریان عزیز بتوانید با سهولت کامل طرح های دلخواه خود را ابتدا انتخاب - بررسی و سپس خرید قطعی کنید . بهترین طرح های موجود را گردآوری کردیم تا شما هنگام انتخاب دغدغه ای در این زمینه نداشته باشید . 

کلیه برچسب های زداستیکر قابلیت شستوشو را دارد ٬و با تجربه ی چند ساله ی ما روی هر سطحی که شما مایل باشید امکان نصب دارند ( دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ...) 

به خاطر کیفیت برچسب ها امکان جابه جایی طرح ها به هر سطحی وجود دارد - البته بهتر است با آرامش و به کمک سشوار طرح ها جابه جا شوند .  نگران عمر برچسب ها نباشید با توجه به حجم برچسب به کار رفته در برچسب ها حداقل ۵ سال عمر مفید دارند . 

دیگه وقتشه تغییر دکوراسیون های سنتی را فراموش کنید و تغییرات سریع و ارزان را با برچسب ها و استیکرها تجربه کنید .

 

با تشکر / مدیریت فروشگاه زد استیکر 

www.zsticker.ir

جنس از بهترین مواد پی وی سی، ضدآب،قابل شستشو
دوام حداقل 5 سال با توجه به قدرت جسب و حجم برچسب ها
سطوح قابل نصب اکثر سطوح مانند دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ...
سایز در سایزهای مختلف قابل انتخاب توسط کاربر
ملزومات دارای سلفون برای چسباندن راحت تر
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است