تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

کلیدبرق فنجان قهوه

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

طرح کلیدبرق فنجان قهوه یکی از طرح هایی است که میتواند شیک بودن شما را به تصویر بکشد . چرا که بیننده محو فنجان قهوه ای خواهد شد که روی دیوار اتاق شما نقش بسته است و چیزی به اسم کلید و پریز را انگار نمیبیند . 

دکوراسیون جذاب داشتن یک رویا نیست ٬ فروشگاه زد استیکر با صدها طرح متنوع ٬هر سلیقه ای را پوشش میدهد . زداستیکر هیچ بهانه ای برای سلیقه ی شما باقی نخواهد گذاشت چرا که تنوع رنگ و سایز و اشکال مختلف فقط بخشی از ویژگی های فروشگاه زداستیکر . آی آر میباشد . 

در این صفحه شما یکی از طرح های جذاب کلید و پریز را مشاهده میکنید که سنتی بودن فضای کلید اتاق شما را به فراموشی میسپارد و مدرن بودن را به شما هدیه میکند . 

به خیال خیلی از آدما تغییر دکوراسیون خیلی سخت و هزینه بردار است اما اصلا اینگونه نیست چرا که  میتوانید با چند هزار تومان تغییری به بلندای چند میلیون تومان ایجاد کنید . هوشمندی در انتخاب ملاک تغییر است نه پول . 

برچسب ها و استیکرها علاوه بر ارزانی ٬ کیفیت و جنس خوبی دارند که ۵ سال میتوانند برای شما تفاوت را به ارمغان بیاورند. جنس مرغوب ٬به برچسب و استیکرهای فروشگاه ما خاصیت ضد آب و قابلیت شستوشو داده است . و شما میتوانید هر زمان که اراده کنید ٬محل برچسب ها را تغییر دهید بدون کوچکترین آسیب به سطوح ...

همچنین برچسب ها و استیکرها امکان نصب روی همه ی سطوح را دارند تا شما نگرانی از این بابت نداشته باشید . 

طرح کلیدبرق فنجان قهوه پیشنهاد ما برای دوستانی است که مدتی است دنبال تغییر اند . چشم انداز نگاه تون رو با انتخاب این محصول متنوع کنید و فضایی لذت بخش را برای دوستان و میهمانان خود به وجود بیاورید . 

زداستیکر با هدف تغییر ارزان ٬ سریع و متنوع گام نهاده است تا شما هموطنان عزیز بتوانید اوج تغییر را با چند کلیک احساس کنید . ( خرید با چند کلیک . تحویل هر کجای ایران زمین ) 

 

با تشکر 

مدیریت فروشگاه زد استیکر 

zsticker.ir

جنس از بهترین مواد پی وی سی، ضدآب،قابل شستشو
دوام حداقل 5 سال با توجه به قدرت جسب و حجم برچسب ها
سطوح قابل نصب اکثر سطوح مانند دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ...
سایز در سایزهای مختلف قابل انتخاب توسط کاربر
ملزومات دارای سلفون برای چسباندن راحت تر
 
کلیدبرق فنجان قهوه
خیلی زیبا
تاريخ: 12:43:01 1393/01/26
فرستنده: زینب سوزنگری
 
 
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است