تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

طرح سیمز

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

از اینکه میزبان نگاه شما در فروشگاه زداستیکر هستیم بسیار خرسندیم . هم اکنون شما شاهد طرح خاص سیمز هستید طرحی که برای متفاوت شدن دکوراسیون اتاق شما طراحی و آماده ی فروش شده است . 

گرمای خانواده و احساس راحتی رابطه ی مستقیم با محیط زندگی شما دارد . اگر محیط زندگی شما بی روح و سرد باشد نمی شود هیجان و شادابی را در محیط خانواده فعال نگه داشت . اما محیط شاداب و خلاقانه و زیبا ٬ هم مسیر خواهد شد با احساسات درون شما ٬ قطعا درودیوار محل زندگی باید سرشار از طرح ها و رنگ ها باشد تا چشم انداز شما هیچ گاه خسته و بی حوصله نشود.

گاهی لازم نیست  از میهمان خود پذیرایی کنید اگر درون شما روی در و دیوار اتاق نقش بسته شود ٬ نه تنها خودتان بلکه میهمانان شما هم لذت خواهند برد از تنوع و شادابی و متفاوت بودن انتخاب شما ...

اما چگونه می شود تغییرات بزرگ اما سریع و ارزان ایجاد کرد ؟ 

چند سالی است که برچسب ها و استیکرها ٬ با صدها طرح آمده اند که متفاوت شدن را رغم بزنند . اگر شما هم به تغییر پیرامون خود نیاز دارید پیشنهاد اول و آخر ما استفاده از استیکر و برچسب های استاندارد است .

فروشگاه زداستیکر با صده ها محصول متفاوت آماده ی میزبانی از نگاه سبز شما است ٬ کافی است با چند کلیک چند صد طرح را ببینید و مقایسه و سپس انتخاب کنید . 

در این صفحه طرح سیمز را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید کمی خاص تر از دیگران باشید چرا که این طرح حال و هوای دکور کلید و پریز شما را کاملا عوض میکند و شما هر بار که بخواهید  از کلید و پریز اتاق خود استفاده کنید ٬ تغییر را احساس میکنید .

این محصول از بهترین مواد پی وی سی تهیه شده که شما میتوانید این طرح را شستوشو دهید چرا که کاملا ضد آب است . با توجه به حجم برچسب به کار رفته در آن ۵ سال حداقل عمر میکند و روی هر سطحی قابلیت نصب دارد .

در هنگام خرید سایز و رنگ مد نظرتون را انتخاب و با چند کلیک سفارش خود را نهایی کنید تا کمتر از ۳-۴ روز محصولات ما آغازگر یک تغییر در فضای زندگی شما باشند . 

با تشکر / مدیریت فروشگاه زد استیکر 

www.zsticker.ir

جنس از بهترین مواد پی وی سی، ضدآب،قابل شستشو
دوام حداقل 5 سال با توجه به قدرت جسب و حجم برچسب ها
سطوح قابل نصب اکثر سطوح مانند دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ...
سایز در سایزهای مختلف قابل انتخاب توسط کاربر
ملزومات دارای سلفون برای چسباندن راحت تر
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است