تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

طرح گاو بامزه

 
 
افزودن به سبد خرید

آمورش چسباندن برچسبها

آمورش چسباندن برچسبها
pasargad
 

در مقابل دیدگان شما یکی دیگر از طرح های پرفروش سایت zsticker.ir قرار دارد. این طرح نیز با طراحی وِیژه و منحصر به فرد خود در اتاق کودک ٬ پذیرایی یا سالن مورد استفاده قرار می گیرد. 

یکی از ارزان ترین و زیباترین تغییرات دکور را در سال های اخیر برچسب ها و استیکر ها رقم زده اند . مزیای استفاده از برچسب و استیکرآنقدر زیاد است که می شود تغییرات را سریع و آسان و با هزینه مناسب مدیریت کرد . 

بازتاب طرح هایی که روی در و دیوار اتاق خود انتخاب و نصب میکنید ٬ نشانگر احساسات شما است ٬ احساساتی که می تواند شادابی را به دیگر اعضای خانواده و مهمانان منتقل کند و یا سردی و بی روحی احساسات شما را به تصویر بکشد . 

اگر از برچسب و استیکر برای تغییر دکوراسیون فضای داخل منزل استفاده کنید علاوه بر لذت و آرامش خاص خود ٬دوستان و مهمانان شما هم از چشم انداز درون شما که بر روی در و دیوار نقش بسته است مطلع می شوند . 

میتوانید با برچسب ها متفاوت تر از دیگران آنچه که در ذهن دارید را بر روی در و دیوار اتاق خود پیاده سازی کنید و لذت ببرید .

فروشگاه زداستیکر صدها طرح را برای متفاوت ترین سلیقه ها رغم زده است تا شما بتوانید خاص بودن خود را در انتخاب خود ثابت کنید .

در این صفحه میتوانید برچسب طرح گاو بامزه را برای کودکان خود انتخاب کنید تا اتاق کودکان آمیخته با طبیعت و رویای کودکانه شود . برچسب گاو بامزه ۵ سال عمر میکند با توجه به قدرت جسب و حجم برچسب هایی که در آن به کار رفته است . 

کاملا قابل شستوشو و ضد آب بوده و می توانید روی همه ی سطوح آن را نصب کنید از جمله : دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ... 

کیفیت بالا ٬ قیمت مناسب و پشتیبانی ( آموزشی و ... ) هدیه مدیریت فروشگاه زد استیکر برای شما که خاص بودن خود را با حضور در فروشگاه ما ثابت کرده اید . 

 

با تشکر 

مدیریت فروشگاه زد استیکر 

www.zsticker.ir

جنس از بهترین مواد پی وی سی، ضدآب،قابل شستشو
دوام حداقل 5 سال با توجه به قدرت جسب و حجم برچسب ها
سطوح قابل نصب اکثر سطوح مانند دیواری های روغنی ،گچی ،کاغذدیواری ، شیشه ،سرامیک ،فلز ،پلاستیک ، سطوح خودرو و ...
سایز در سایزهای مختلف قابل انتخاب توسط کاربر
ملزومات دارای سلفون برای چسباندن راحت تر
 
khob
khob
تاريخ: 02:56:50 1393/06/02
فرستنده: تبسم سماوات
 
 
 
 
captcha
 
 
 
 
 

برچسب ها و استیکر های جدید

 
 
 
همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است