تلفن: 09304303302
خرید آنلاین برچسب دیواری و استیکر
قرعه کشی ماهانه

استیکر از ما ابتکار و ایده از شما

 
استیکر از ما ابتکار و ایده از شما

با سلام خدمت دوستان عزیز و همراهان همیشگی برند دوست داشتنی شده زد استیکر.

پیرو نوشته هایی که درون توضیحات هر محصولی درج شده ، توضیحات تکمیلی در مورد محل چسباندن استیکر ها و ابتکارات شما عرض خواهم کرد.

همانگونه که گفتیم ، هنگامی که محصولی را در سایت در طبقه بندی مشخصی قرار می دهیم (مثلا تبلت و لپ تاپ) این استیکر قابلیت چسابدن در تمامی سطوح مثل دیوار ، سطح خودرو شما، شیشه و... را دارا می باشد. اینگونه نیست که این استیکر فقط بر روی همان قسمتی که طبقه بندی سایت به آن اشاره دارد قابلیت چسبانده شدن داشته باشد.

نکته دوم هم ایده های شما برای چسباندن است. اگر تا کنون خریدی از ما داشته باشید می دانید بیشترین استیکر های ما دارای قابلیت هایی هستند که شما می توانید قسمت هایی از آن را به دلخواه خود بچسبانید و یا اینکه مانند تصویر آن را بچسبانید . می فرمایید چگونه ؟ اجازه بدهید با تصویر بهتر توضیح دهیم.

یکی از استیکر های فوق العاده خوش قیمت ما استیکر 180 قلب است که به خاطر آزاد بودن سایز و قیمت فوق العاده پایین مشتری زیادی دارد.

طرح ارائه شده در سایت تصویر زیر بوده است:

 

و اما طرحی که یکی از دوستان زحمت کشیده بعد از چسباندن برای ما ارسال نموده است:

و این یکی هم طرح دیگری است که یکی از مشتریان خوب تهرانی برایمان ارسال کرده است

تفاوت و قدرت ابتکار شما منظره ای به وجود خواهد آورد که همه را محو خود می کند. مطمئن باشید.

 

و در انتها از تمامی دوستان خواهشمندیم با ارسال تصاویر استیکر های خود و درج تصاویر این استیکر ها در سایت با نام خود شما هم جلوه ی سایت مورد علاقه تان را بیشتر کنید ، و هم دیوارهای منزل خود را جهانی نماییدWink

روز و روزگار به کام 

برند دوست داشتنی شما زد استیکر

تاريخ: 07:57:54 1392/08/17
 

همه حقوق برای فروشگاه اینترنتی زد استیکر محفوظ است